GLAS OCH KERAMIK / Glas / Vas 8124024
nr 812 4024
Vas
Kristall/Nysilver, graverad, höjd: 50
Kondition: nagg, spricka
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 mars 2013
kl 19:35:26
27/2 15:04:25
2/3 19:58:22
150 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Halvkristall